Lieknėjimo maratonas

Stiprinkite dubens dugno raumenis

Stiprūs dubens dugno raumenys reikalingi daugeliui dainininkų, šokėjų, aktorių. Be dubens dugno raumenų „pagalbos“ balerina nepadarytų daugybės piruetų, o operos solistas negalėtų išdainuoti aukščiausių natų. Dubens dugno raumenys reikalingi ir afrikietėms moterims, nešančioms indus su vandeniu ant galvos ir grakščiai laviruojančioms, kad neišpiltų vandens.

Kas yra dubens dugnas?

Dubens dugnas  – tai plaštakos dydžio ir storio raumenų raizginys, jungiantis gaktikaulį ir uodegikaulį bei vieną sėdynkaulį su kitu. Šie raumenys turi didžiulės reikšmės taisyklingai griaučių/nugaros padėčiai, o integruoti į bet kurią mankštą, labai padidina jos efektyvumą. Tinkamai sustiprinus dubens dugno raumenis, pilvas tampa įtrauktas, nugara – tiesi, kojos – grakščios, judesiai – lengvi ir koordinuoti.

Stiprūs dubens dugno raumenys:

suteikia tiesią, anatomišką taisyklingą laikyseną be jokių pastangų;

sujungia visas svarbiausias liemens raumenų grupes;

natūraliai masažuoja apatinėje kūno dalyje esančius vidaus raumenis;

saugo nuo daugybės vadinamųjų civilizacijos ligų – nugaros skausmų, šlapimo nelaikymo, žarnyno vangumo, vidaus organų suglebimo ir nusileidimo, venų ligų, padeda tiek moterims, tiek vyrams lytiniame gyvenime;

neleidžia per anksti pasenti, nes dėl dubens dugno raumenų kaulinis dubuo lieka paslankus, taigi išvengiama traumų (uodegikaulio, kryžkaulio, klubo sąnarių ir šlaunikaulio kaklelio).

Kaip galima stiprinti dubens dugno raumenis?

Visos esame girdėjusios apie Kėgelio pratimus, skirtus dubens dugno raumenims stiprinti. Nuo jų ir reikėtų pradėti. Tačiau esama ir kitų efektyvių būdų ir priemonių, stiprinančių dubens dugno raumenis. Tai specialios dubens dugno mankštos, treniruokliai ir kamuoliukai. Tinkamai pasirinkusios mankštą, pagerinsite sveikatą, lytinį gyvenimą bei apsisaugosite nuo šlapimo nelaikymo ir vidaus organų nusileidimo ateityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *