Naminiai ledų desertai, praturtinti uogų ir vaisių milteliais. Lengvai pagaminamais ledų receptais dalinasi „Mamos restoranas“ ir Indrė „Skaniai ir lengvai“

Šylant orams, vis dažniau pagalvojame apie naminius desertus, kuriuos būtų lengva pagaminti ir kurie atgaivintų šiltesnę vasaros dieną. Į atrinktus desertus yra įtraukti šeimos Dotnuvoje gaminami „Urbanfood“ uogų ir vaisių milteliai, kurie ne tik suteikia įvairesnių spalvų, skonių, tačiau ir praturtina savo maistinėmis medžiagomis.

Uogų ir vaisių milteliai – tai natūralus produktas, gaunamas iš džiovintų ir sumaltų šviežių uogų, vaisių. Šie milteliai tampa vis populiaresni tarp sveikos mitybos šalininkų, ypač mamų ir vaikų, dėl savo turtingos maistinės vertės, universalumo panaudojant ir, žinoma, skonio.

Lengvai pagaminamais ledų receptais dalinasi Inga („Mamos restoranas“ tinklaraščio autorė) ir Indrė („Skaniai ir lengvai“ tinklaraščio autorė).

MĖTINIAI LEDAI SU ŠOKOLADO GABALIUKAIS

Ingredientai:

1 šaldytas bananas

½ šaukštelio šaltmėčių lapų miltelių

Šaukštas kokosų pieno kietosios dalies

Saujelė smulkinto šokolado

Paruošimas:

Viską sutrinkite iki vientisos masės ir mėgaukitės.

Vietoj kokosų pieno galima naudoti natūralų ar graikišką jogurtą, taip pat papildomai įdėti šaukštelį riešutų kremo.

MĖTINIAI LEDAI SU ŠOKOLADO GABALIUKAIS

LEDAI, ARBA KITAIP – ŠALDYTAS UŽKANDIS

Ingredientai:

200 g graikiško jogurto

1 a. š „Imunitetas“ mišinio miltelių

5–7 braškės

1 prinokęs bananas

120 g juodojo šokolado arba pieniško

1 a. š. juodųjų uogų asorti miltelių papuošimui

šaltyje džiovintų aviečių papuošimui

Paruošimas:

Supilkite jogurtą į dubenį. Įdėkite šaukštelį „Imuniteto“ miltelių. Viską gerai išmaišykite. Smulkiai supjaustykite braškes ir bananus. Sudėkite į jogurtą ir išmaišykite. Pasiruoškite lentelę, ant jos užtieskite sviestinio popieriaus. Su šaukštu dėkite jogurtą su vaisiais ant popieriaus. Įdėkite į kamerą 30–50 min, kad sustingtų. Pasiruoškite šokolado glaistą. Ištirpinkite šokoladą karšto vandens vonelėje. Į šokoladą galite įdėti 1 a. š kokosų aliejaus. Merkite sustingusius jogurto gabaliukus į šokoladą, dėkite ant lentelės ir iškart pabarstykite juodųjų uogų asorti milteliais. Viską pakartokite su likusiais gabaliukais. Kai baigsite, dėkite į kamerą, kad sustingtų. Sustingusius sudėkite į užsegamą maišelį ir laikykite šaldiklyje. Skanaus!

LEDAI, ARBA KITAIP – ŠALDYTAS UŽKANDIS

NAMINIAI LEDAI SU JUODŲJŲ UOGŲ ASORTI

Ingredientai 4 porcijoms:

50 ml riebesnės grietinėlės

250 g šviežių arba šaldytų uogų (aviečių, gervuogių, mėlynių)

1 a. š. juodujų uogų asorti miltelių

5 v. š. cukraus pudros

Paruošimas:

Elektriniu smulkintuvu ar virtuviniu kombainu sutrinkite šaldytas uogas, cukraus pudrą, grietinėlę ir miltelius iki vientisos masės. Patiekite iš karto. Skanaus!

NAMINIAI LEDAI SU JUODŲJŲ UOGŲ ASORTI

NAMINIAI LEDAI „ZUIKUČIAI“

Ingredientai:

3 bananai

2 v. š. natūralaus jogurto (arba riešutų pieno)

2 a. š. braškių miltelių

2 a. š. juodųjų serbentų miltelių

2 a. š. aviečių miltelių

Paruošimas:

Bananus nulupkite, supjaustykite gabaliukais ir užšaldykite. Šaldytus bananus, jogurtą ir pasirinkto skonio miltelius suplakame trintuvu. Patiekite nedelsdami arba, norėdami tvirtesnės konsistencijos ledų, dar valandą pašaldykite šaldiklyje. Prieš patiekdami galite apibarstyti norimo skonio milteliais.

NAMINIAI LEDAI „ZUIKUČIAI“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *